اشتراک گذاری پست

تاریخ ارسال:1398/03/21

به نام خدا

محتوانو، خدمت جدیدی از آسمانه

کمی از گذشته

دوازده سال از تأسیس آسمانه می گذرد. از تأسیس مؤسسه فرهنگی دیجیتال آسمانه. آسمانه با یک ایدۀ ساده شکل گرفت و اینکه سازمان ها نیازهایی محتوایی دارند و کسی متولی تولید محصول با کیفیت در این حوزه نیست. خرداد هشتاد و شش شروع کردیم و محصولاتی فرهنگی متناسب با نیاز سازمان ها تولید می کردیم. یک گروه کوچک اما جوان و خلاق. گروه کوچکمان کم کم بزرگ شد و خدمات تولیدی ما گسترش پیدا کرد. رسانۀ جدید آن روزها نرم افزارهای چندرسانه ای بود و محصولات ما انصافاً یک سر و گردن از سایر محصولات بالاتر بود.

سازمان‌های زیادی هم با ما همکاری داشتند. از آستان قدس رضوی و آستان امیرالمؤمنین علیه السلام تا دفتر حفظ و نشر رهبر معظم انقلاب. از روابط عمومی ریاست جمهوری تا فرهنگی سپاه پاسداران. با یک تیم حدوداً 30 نفره با حدود 900 سازمان ارتباط مؤثرمان برقرار بود.

یک محصول محتوایی خاص هم تولید کردیم به نام پکیج جامع روابط عمومی که حدود 70 دی وی دی محتوای اکثراً تولیدی متناسب با نیازهای فرهنگی سازمان ها در آن ها فراهم شده بود. محصولی که حدود 400 سازمان تا کنون از آن استفاده کرده اند.

ظهور تلفن همراه هوشمند

با آمدن اسمارت فون ها یا همان تلفن همراه هوشمند عملاً روند تولید محصولات شرکت به سمت تولید محصولات این حوزه رفته و تمرکز آسمانه بر این حوزه قرار گرفت. محصولات فاخری نیز در این حوزه تولید شد که در جایش به آن اشاره خواهم کرد. جنس تولیدات تلفن همراه، از تولید محتوا و گرافیک بگیرید تا برنامه نویسی و انتشار، از نیاز مخاطب عمومی تا نیاز مخاطب سازمانی با گذشته تفاوت های بسیاری داشت که باید خودمان را با آن تطبیق می دادیم که به لطف خدا این اتفاق تا حد زیادی افتاد.

توانایی گروه تولیدی ما در تولید انواع نرم افزارهای فنی و محتوایی به حد قابل قبولی رسیده و حتی در ورود به نسل بعدی نرم افزارهای تلفن همراه یعنی واقعیت افزوده AR و واقعیت مجازی VR از سایر فعالان این حوزه جلوتر هستیم.

محتوانو

مدت هاست که مشتریان سازمانی از آسمانه درخواستی دارند که به دلایل زیادی بی پاسخ مانده است. آن ها از ما ارائۀ بستۀ بعدی پکیج روابط عمومی را می خواستند و تولید این محصول با توجه به حجم بالای و گستردگی موضوعات برایمان میسر نبود. تا اینکه ایدۀ جدیدی چند ماهیست که به ذهنمان رسیده و آن هم راه اندازی سرویسی اشتراکی ست که در قالب یک سایت به ارائۀ محتوای فرهنگی آموزشی مورد نیاز سازمان ها خواهد پرداخت.

مخاطب با عضو شدن در سایت و پرداخت حق عضویت می تواند از سرویس های مختلف ما در این سایت استفاده کند و عملاً به یک پکیج جامع روابط عمومی جدید دسترسی خواهد داشت. با چند تفاوت:

  • به روز بودن محتوا
  • در دسترس تر بودن محتوا
  • صرفۀ اقتصادی
  • انجام نیازهای لحظه ای و به روز سازمان ها
  • انواع قالب های ارائه (شبکه های اجتماعی، مانیتورهای سازمانی، تبلیغات محیطی سازمانی و …)

امیدواریم محتوانو بتواند گامی در تولید محصولات مورد نیاز شما برداشته و کارتان را آسان و سریع و پراثر کند. ما را به همکارانتان در سایر سازمان ها معرفی کنید.

مهدی عباسی
مدیر مسئول آسمانه

پاسخی بگذارید

سبد خرید حذف مورد Undo
  • محصولی انتخاب نشده است