بسم الله الرحمن الرحیم

محتوانو چیست؟

گذشتۀ ما:

محتوانو سرویس جدید مؤسسه آسمانه ست. آسمانه دوازده سال است که با سازمان ها در زمینه های فرهنگی همکاری می کند و انواع و اقسام محتوا را تولید می کند. یکی از محصولات خوب آسمانه “پکیج جامع روابط عمومی” بود که در سال 92 تولید شد و با استقبال بالای روابط عمومی ها و واحدهای فرهنگی سازمانی روبرو شد. ایراد پکیج روابط عمومی این بود که به روز نمی شد. حدود 70 دی وی دی بود که 300 گیگابایت از یک هارد را می گرفت و همین. نیازهای یک سال و دو سال سازمان برآورده می شد و بعدش هیچ. از طرفی با آمدن شبکه های اجتماعی و پیش رفت های تکنولوژی بسیاری که اتفاق افتاده نیازهای محتوایی سازمان ها نیز با گذشته تفاوت های زیادی کرده است.

مکرر در این سال از طرف سازمان ها از ما درخواست شد تا پکیج روابط عمومی 2 را تولید و عرضه کنیم. امروز این اتفاق در محتوانو افتاده و ما بنا داریم نیازهای محتوایی و فرهنگی سازمان ها را در این سایت برآورده کنیم.

محصولات و خدمات ما در محتوانو از نظر هزینه، سه گونه اند:

  • رایگان: نیازی به پرداخت هزینه نیست اما برای دانلود باید حتماً عضو سایت باشید. تعداد دانلود در هر روز محدودیت دارد
  • اشتراکی: هزینۀ استفاده از این محصولات به صورت اشتراک ماهیانه پرداخت می‌شود. سرویس این ماه و بوفۀ آزاد به صورت اشتراکی به فروش می رسند.
  • فروش مستقیم: محصولات فروشگاه که به صورت تکی به فروش می رسند. و برای هر محصول یک بار پرداخت انجام شده است.

معرفی محتوانو:

محتوانو چهار بخش ویژه دارد. این‌ماه، آموزش، بوفۀ آزاد محتوا و فروشگاه. معرفی کوتاهی از این بخش‌ها در ادامه آمده است.

این ماه: (اشتراکی)

یک بستۀ ویژه و جذاب و کاربردی ست که ماهانه عرضه می شود. این ماه شش بخش دارد:

 1. مناسبت‌های ماه: مجموعه‌ای از پوستر و کلیپ مناسبت های مهم ماه که در اندازه های مختلف برای چاپ، یا نمایش در اتوماسیون و مانیتورهای اداری و یا استفاده در شبکه های اجتماعی آماده شده اند.
 2. آموزش‌های ماه: چند آموزش کاربردی متناسب با نیازهای سازمانی شما
 3. مجموعه پوستر فرهنگ سازمانی: هر ماه در موضوعات مرتبط با فرهنگ سازمانی نظیر بهره‌وری، اخلاق کاری و … یک مجموعه پوستر ارائه خواهد شد.
 4. مجموعه پوستر توسعه فردی: حال خوب و نشاط فردی کارمندان، تأثیر مستقیمی بر کارایی سازمان‌ها خواهد داشت. در مجموعه پوسترهای این بخش موضوعاتی نظیر بهره‌وری شخصی، موفقیت در کار و … ارائه خواهد شد.
 5. مجموعه پوستر دینی و مذهبی: مجموعه ای از آیات و احادیث موضوعی، خاطرات شهدا و بیانات رهبری در این بخش ارائه خواهد شد.
 6. هدیۀ ویژۀ ماه: این هدیه که مرتبط با مناسبت های ماه تقدیم می شود. این محصول می تواند یک کتاب پی دی اف تولیدی، یک اپلیکیشن جذاب، یک پاورپوینت کاربردی، یک اپ واقعیت افزوده یا هر چیز دیگری باشد. سعی می کنیم ارزش مادی این محصول به تنهایی بین 500 هزار تا یک میلیون تومان باشد.

آموزش: (رایگان + اشتراکی)

در این بخش مجموعه ای از آموزش ها در خصوص روابط عمومی در قالب های (کلیپ، پی دی اف و اینفوگرافیک) ارائه خواهند شد. بخشی از آموزش ها به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و بخشی از آنها هم نیازمند خرید اشتراک ماهانه می باشد.

 

 

 

 

 

 

بوفۀ آزاد محتوا: (رایگان + اشتراکی)

در این بخش مجموعه ای وسیع از محصولات مجازی و فایل های قابل چاپ (شامل پوسترها، اینفوگرافی ها، سیرنمایشگاهی و…) جمع آوری شده اند و پیوسته به تعداد آنها افزوده خواهد شد، تا بسته به نیاز کاربران مورد استفاده قرار گیرند. برخی از این محصولات به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و بخشی از آنها هم نیازمند خرید اشتراک ماهانه می باشد.

 

 

 

 

فروشگاه:

در این بخش مجموعه ای از محصولات فرهنگی و آموزشی تولیدی موسسه آسمانه، که در قالب های مجازی (در قالب فایل) و یا فیزیکی (در قالب کتاب یا لوح فشرده) هستند، در فروشگاه عرضه می شوند.

سبد خرید حذف مورد Undo
 • محصولی انتخاب نشده است